«Використання ігрових методів і прийомів на уроках географії». У семінарі взяли участь вчителі та методисти відділу освіти Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області, викладачі та молоді науковці природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини.
Доповідь  Запорожець Л.М.  «Особливості застосування навчально-ігрових технологій на уроках географії»

 У ході семінару учасники відвідали урок з географії в 6-му класі на тему «Атмосфері опади», який проводила досвідчений педагог Клітченко Л.М. Під час обговорення уроку було акцентовано увагу присутніх на ролі ігрових технологій під час вивчення географічних дисциплін.
Аналіз Кравцовою І.В.  проблемних питаннь з фізичної географії України у програмі ЗНО 2017 року.

 Викладачі нашого факультету познайомили учителів з основними проблемами сучасної географічної освіти в Україні. К.п.н. Запорожець Л.М. розповіла про «Особливості застосування навчально-ігрових технологій на уроках географії». К.г.н. Лаврик О.Д. ознайомив учасників семінару з можливостями використанням геоінформаційних систем для виконання практичних робіт з географії. Справжньою «родзинкою» заходу стала доповідь к.г.н. Кравцової І.В., яка проаналізувала проблемні питання з фізичної географії України у програмі ЗНО 2017 року.
Невимушене спілкування та активне обговорення доповідей учасників стали запорукою конструктивного діалогу між освітянами Умані та Гайворонщини. На завершення семінару директор Поліщук О.В. провів екскурсію школою і музеєм та розповів про сучасний стан та перспективи розвитку ввіреного йому навчального закладу.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з учителями загальноосвітніх шкіл у сфері вивчення географії!!!